Jak publikovat

Po přihlášení pomocí přihlašovacího formuláře, umístěného v pravém postranním panelu nahoře, klikněte v horní nabídce stránky na + Akce a vyberte volbu Vytvořit příspěvek. Odkaz na tvorbu nového příspěvku najdete též po přihlášení mezi odkazy v sekci s profilem na místě přihlašovacího formuláře viz bod 1 na obrázku níže.

Do pole pro nadpis vložte název příspěvku dle zadání aktivity (bod 2), dále vložte vytvořenou práci (obrázek, video apod.) kliknutím na ikonu Mediální soubory (bod 3) a následně níže napište text příspěvku v případě, že půjde o aktivitu s textovým výstupem (bod 4) viz obrázek níže.

V případě vkládání nového mediálního souboru vyberte záložku Nahrávání souborů (bod 3a) a klikněte na Vybrat soubor (bod 3b) (viz obrázek níže).

Poté, co se soubor objeví mezi vašimi mediálními soubory jej označte (bod 5), pojmenujte (bod 6), zvolte vhodnou velikost (bod 7) a vložte do příspěvku modrým tlačítkem Vložit do příspěvku (bod 8) viz obrázek níže.

Po nahrání se vaše práce (např. obrázek) objeví ve vašem příspěvku (bod 9). Poté vyberte příslušnou rubriku, do které váš příspěvek dle dané aktivity (Dozvuky 1–10) patří (bod 10). Nakonec příspěvek publikujte vpravo nahoře pomocí tlačítka Odeslat ke schválení (bod 11) viz obrázek níže.

Po schválení, které může trvat i několik dnů (viz poznámka níže), se váš příspěvek zobrazí mezi ostatními příspěvky nebo v rámci jednotlivých rubrik.

Poznámka: Schvalování příspěvků probíhá manuálně a není tudíž okamžité. Vyčkejte proto prosím několik dnů, než se pokusíte svůj příspěvek publikovat znovu.