Prázdninový příběh

Nejkrásnější den v roce byl konečně tady! Clarissa seděla na terase a nepřítomně hleděla před sebe na klidnou hladinu, kde se tu a tam objevila nepatrná vlnka. Moře se pozvolna rozlévalo po pláži a postupně z ní odnášelo části mušlí a chaluh. Před pár hodinami rozdala svým dětem vysvědčení a poté se společně rozloučili se školním rokem, který si budou navždy pamatovat. (Jarda)

Sedla do auta a vyrazila do svého letního bungalovu v jedné z nejznámějších turistických destinací Mexika Cabo San Lucas. Letos je tu ale opravdu neobvykle klidno, ne jako před čtyřmi lety, kdy díky své nerozvážnosti právě zde málem přišla o práci, když se zúčastnila taneční soutěže v twerkingu přímo na pláži, někdo ji natočil a video zveřejnil. Měla opravdu namále. Musela odejít ze školy a hledat si místo jinde. Něco podobného by dnes již určitě neudělala. (BoBr)

To video s twerkováním bylo doopravdy hrozné. Teď jsem se už hodně zlepšila, pomyslela si, jak dopíjela třetí šálek kávy. Myslela na to, jak je rčení “Všechno zlé je pro něco dobré” pravdivé. Kdepak by ji napadlo odcházet ze školy a hledat si místo jinde. Ale to bylo před natočením toho videa. Teď je na novém místě a je opravdu spokojená. (Petra B)

Pokračujte v příběhu vložením maximálně 5 vět a do nového odstavce a na jeho konec napište do závorky své jméno. Text, který není váš nijak neupravujte.